Išskirtinis statybos projektas, kurį įgyvendindami atlikome ne tik namo fasado apdailą, bet ir sumontavome didelę, net 240 m2, termo medienos dviejų aukštų terasą su slankiojančia sistema.

Namo apdailai pasirinkta vakuuminiu giluminiu būdu impregnuota pušies mediena. Pušies mediena ne tik gali būti naudojama montuojant terasas, tačiau tai tampa dažnas pasirinkimas atliekant ir namo fasado apdailą. Toks pasirinkimas yra populiarus dėl kainos ir kokybės santykio! Esame įpratę matyti namų eksterjerą, kai apdailai pasirenkama termo mediena ar deginta mediena. Tokią apdailą renkasi „gurmanai”, kurie nori išskirtinio ir estetiško vaizdo. Tačiau šių pasirinkimų kaina yra gerokai didesnė, nei renkantis pušies medieną.

Mūsų darbuotojų komandai pavyko suderinti grožį, išskirtinumą su prieinama kaina. O ir klientas džiaugiasi galutiniu rezultatu. Pušies mediena dažyta specialia termo medienos spalva, todėl vaizdas – termo medienos atitikmuo.

Didelis projektas, džiuginantis rezultatas. Džiaugiamės galėdami ne tik atlikti įdomius projektus, bet matydami patenkintą klientą, kai lūkestis atitinka rezultatą.

Jeigu ir jus domina terasų, stoginių, sandėliukų montavimo, namo fasado apdaila, susisiekite su mumis. Kartu rasime geriausią jums tinkantį sprendimą.

info@mmstatyba.lt
8 645 50 965