Išsiaiškinus klientų poreikį, atradome geriausią sprendimą terasos montavimui – giluminiu vakuuminiu būdu impregnuotos pušies terasines lentas ir papildomą sprendimą – medinę sienelę nuo kaimynų.

Ieškant ilgaamžiško sprendimo – giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota mediena yra vienas geriausių pasirinkimų.  Dėl specialaus impregnavimo būdo mediena išlieka daug ilgiau atspari aplinkos veiksniams ir puikiai tinka terasų montavimo sprendimams. Todėl klientai ilgai gali džiaugtis kokybiška terasa.

Terasinės lentos puikiai tinka prie namo fasado, o ir terasos dydis yra optimalus puikiam laisvalaikio praleidimui, nes terasą galima išnaudoti ją padalinus į kelias erdves. Taip pat medinė sienelė gali pasitarnauti ir kaip vizualinis, praktiškas elementas. Sienelė galima papuošti, apželdinti gėlėmis, prieskoninėmis žolelėmis ar kitais augalais, dizaino elementais ir taip terasos erdvei suteikti dar daugiau grožio.

Naudotos medžiagos:
1. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
2. Vakuuminiu būdu impregnuotos pušies medienos terasinės lentos.
3. Betonuojami poliai.
4. Paslėpta tvirtinimo sistema.
5. Sienelė nuo kaimynų.

Dar neturite savo gražuolės terasos? Kreipkitės! Visada galime atvykti į vietą konsultacijai, apžiūrėti būsimo statinio vietos, pamatuoti. www.mmstatyba.lt I 8 647 75 607