Klientė sodų bendrijoje įsigijo sklypą ir nusprendė ten susikurti sau antruosius namus! Kadangi planuoja ten leisti daug laiko su artimaisiais, pageidavo didesnio gyvenamojo ploto. Atsižvelgdami į klientės poreikius padėjome jai išsirinkti geriausią tinkamą variantą – 9 metrų ilgio namelį MAXIS. Namelis buvo ne tik prailgintas, bet ir praplatintas – namelio vieno segmento plotis 3,85 m. Bendras užstatymo plotis 7,7 m, ilgis 11m (su 2 m namelių persislinkimu).

Mobilaus modulinio namelio grindų kvadratūra apie 59 m2 +2 antresolės (atnaujinta informacija)

Namelyje, kuriame yra vitrininis langas, suformuotas vonios kambarys ir erdvi svetainė, o kitame segmente – du dideli miegamieji kambariai ir virtuvė. Virš vonios kambario, miegamųjų ir virtuvės yra suformuota didelė antresolės erdvė, kuri bus naudojama kaip daiktų laikymo erdvė ar vaikų žaidimo, poilsio kampelis.

Klientė pasirinko keisti langų pozicijas bei sumontuoti papildomus langus. Klientė įsigijo namelio standartą be jokių papildomų paslaugų, tad visus darbus planuoja atlikti pati.

MM Statyba įprastai siūlo šias paslaugas: namelio vidaus apdaila, sraigtinių polių montavimas, papildomas namelio apšiltinimas, terasos, stoginės įrengimas, sandėliuko montavimas.

Klientė labai patenkinta savo naujuoju pirkiniu, kuriame galės kurti daug smagių ir šiltų atsiminimų! Mes taip pat džiaugiamės šiuo sėkmingai įgyvendintu didesnės kvadratūros namelio projektu!