Pagamintas naujas mobilus namelis MINIS iškeliavo į Alytaus rajoną pas mūsų klientą Haroldą. Klientas įsigijo namelį pagal savo poreikius, kurį naudos kaip sodo namelį. Buvo pageidaujama mobiliajame namelyje padaryti vidaus apdailą su medinėmis lentelėmis. Kai pasirenkama tokia apdaila grindys visada būna išklotos OSB plokšte.

Šiame namelyje nebuvo numatytas elektros bei santechnikos įrengimas. Klientas nutarė likusius darbus pasidaryti pats, retro stiliumi, kai elektros laidai išvedžiojami ant apdailos viršaus. Mobiliajame namelyje durys perkeltos į priešingą pusę nei standartiniame namelio modelyje, nes buvo atsižvelgta į tai, kaip bus pastatytas namelis kliento sklype, ir iš kurios pusės bus galima įeiti į namelį.

Haroldui norėjosi turėti šviesų, erdvų, neaukštą mobilųjį namelį, todėl buvo pasirinktas MINI namelis be antresolės su vonios kambariu. Standartiškai MINIS namelyje įmontuojamas aliuminio profilio vitrininis langas per visa sieną, kuris ne tik padidina erdvę, bet ir suteikia daugiau šviesos.

Registruokitės gyvai konsultacijai, namelių apžiūrai pas mus statybos aikštelėje Kaune. Kartu rasime geriausią sprendimą.www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965