Mūsų vienas populiariausių namelių MIDIS iškeliavo į Lazdijus, Alytaus apskritį. Klientas ieškojo optimalaus sprendimo, kur laisvalaikį tiek vasaros, tiek žiemos metu galėtų praleisti su šeima, prireikus ir gyventi.

Kliento Namelis MIDIS (6,05 x 3,60 m) viduje grynojo grindų ploto turi 18 m2 bei 7 m2 antresolę, kuri pasitarnaus kaip miegamoji dalis, ar daiktų laikymo erdvė. Šis namelis pasižymi savo aukščiu. Auštos lubos suteikia didesnį erdvės pojūtį. Kliento namelyje suformuota ne tik antresolė, tačiau ir 3 erdvės: miegamasis, vonios kambarys ir svetainė su virtuvėle bendroje erdvėje.

Klientas užsisakė ir dalinę vidaus apdailą. Namelyje buvo išvedžiota elektra, santechnika, atlikta grindų apdaila dviguba OSB plokšte, sienų ir lubų apdaila pušinėmis vidaus dailylentėmis, kurias panorėjęs klientas galės nubalinti ar nusidažyti norima spalva.

Užsakovas pasinaudojo ir mūsų siūloma polių montavimo paslauga. Tą pačią dieną, kai namelis buvo transportuojamas į kliento sklypą, ,,MM Statyba” komanda nuvyko sumontuoti sraigtinių polių, ant kurių konstrukcijos pasistatė ir prisitvirtino namelis.

Norėtumėte ir jūs apžiūrėti MIDIS namelį? O gal įsigyti su mūsų siūloma 1300 eur nuolaida standartiniams, jau pagamintiems MIDIS nameliams? Susisiekite 8 645 50 965 arba info@mmstatyba.lt ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą.