Galima sakyti, populiariausias ,,MM Statybos” mobilus modulinis namelis MAXIS LONG, kuris užtikrina didesnį gyvenamąjį plotą, net 42 m2 ir papildomas 2 antresoles po 7- 8 m2, priklausomai nuo pasirinkimo, vidaus išplanavimo. Modulinis namelis MAXIS LONG iškeliavo pas klientą į Vilniaus rajoną. Klientas namelį įsigijo ne tik laisvalaikiui, bet ir su galimybe gyventi nuolatos tiek vasarą, tiek žiemą. Įvertinę visus galimus pasirinkimus, Maxis LONG namelis penkių asmenų šeimai tiko labiausiai.

Klientas užsisakė standartinį mobilaus namelio modelį – su pilna namelio išorės apdaila ir viduje atliktu šiltinimu poliuretano putomis 10 cm sluoksniu. Padarytos karkasinės pertvaros, kuriomis suformuoti 2 miegamieji kambariai, 2 antresolės, svetainė su virtuvėlės zona ir vonios kambarys. Taip pat iš anksto buvo numatyta vieta židiniui. Atsižvelgiant į sklypo vietą, vaizdą, kuriuo norėtų grožėtis kiekvieną dieną, buvo sumontuotas papildomas vitrininis langas, pakeistos langų, durų pozicijos bei namo segmentų persikeitimo pusės. Namelį klientas įsigijo be vidaus apdailos, nes vidų planuoja įsirengti pats, pagal savo poreikius.

Mūsų komanda atliko namelio montavimo darbus, dviejų segmentų tarpusavyje sujungimą pas klientą sklype, o prieš tai buvo atliktas ir polių montavimas.

Norite sužinoti daugiau apie projektą, o gal apžiūrėti MAXIS LONG namelį pas mus statybos aikštelėje, Kaune? Susisiekite! Tel. 8 645 50 965