VALIO! SUGRĮŽOME PO DARBŲ.
Norime pasidžiaugti pirmuoju pagamintu ,,MM Statybos” komandos MAXIS mobiliuoju nameliu, kuris iškeliavo pas mūsų klientą Rimvydą į Ukmergės rajoną. Visada smagu išgirsti teigiamus kliento atsiliepimus apie mūsų darbą ir gaminius. Namelis, kurį pirko pastoviam gyvenimui, Rimvydui labai patiko. Todėl planuoja užsisakyti ir prijungti trečią segmentą, kad padidintų gyvenamąją erdvę.

Pirmasis mūsų MAXIS mobilus namelis buvo statomas atskirais segmentais ir kiekvienas atskirai transportuojamas į kliento sklypą. Nameliai buvo sujungiami ant pasiruošto pagrindo. Šiuo atveju pagrindas buvo gręžtiniai įsriegiami poliai, ant kurių tvirtinasi medinis karkasas ir galiausiai pasistato namelis. Procesas gana sudėtingas ir reikalaujantis žinių bei laiko. Transportavimo, sujungimo ir sandarinimo darbai užtruko dvi dienas. Šita paslauga yra įskaičiuojama į namelio kainą, tai reiškia, kad mūsų komanda atvažiuoja pas klientą į sklypą tą pačią dieną, paruošia pagrindą, jeigu klientas užsisako šia paslaugą, sujungia ir sandarina namelį.


Klientas užsisakė standartinį mobilaus namelio modelį – su pilna namelio išorės apdaila ir viduje atliktu šiltinimu poliuretano putomis 10 cm sluoksniu. Padarytos karkasinės pertvaros, kuriomis suformuoti kambariai. Klientas kairinėje namelio dalyje suformavo du kambarius: didesnį miegamąjį kambarį ir vaikų kambarį. Pagrindiniame namelyje, kuriame yra vitrininis langas, suformuota vonios kambario zona, numatyta virtuvė bei svetainės kambarys.


Registruokitės gyvai konsultacijai, MAXIS namelio apžiūrai pas mus statybos aikštelėje Kaune! www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965