NORIME JUMS PRISTATYTI DAR VIENĄ ĮGYVENDINTĄ PROJEKTĄ. Visi namelių statybos darbai vyksta statybos aikštelėje, kurioje yra įgyvendinami visi klientų užsakymai, taip pat ir šio MAXIS namelio, kuris buvo transportuojamas į klientės Aušros sklypą Kaune, 7 km nuo statybos aikštelės. Numatytoje sklypo vietoje buvo paruošti ir įsriegiami metaliniai poliai, pastatytas atvežtas namelis, sumontuotas ir pilnai sandarintas iki pilno užbaigimo.

Klientė užsisakė namelio apdailą tik pagrindiniame namelyje kuriame yra vitrininis langas. Ten numatyta vonios, virtuvėlės ir svetainės erdvė. Taip pat, išvedžiota elektra, santechnika, vidaus sienos apkaltos gipso plokštėmis. Kita namelio dalis, kur numatyti miegamieji kambariai, išvedžiota tik elektra. Pagal pageidavimą buvo atlikta tik gipso plokštės apdaila, virtuvėlės siena papildomai sustiprinta OSB plokšte, nes klientė išreiškė norą virtuvėje kabinti spinteles.

Miegamųjų kambarių ir vonios kambario pertvaros suformuotos pagal numatytus individualius matmenis.
Klientė šiame namelyje planuoja gyventi ištisus metus. Namelis pastatytas pagal standartinį modelį, jokie pakeitimai nebuvo atlikti, papildomas apšiltinimas neatliktas. Mobilus MAXIS namelis pastatytas sklype, kuriame jau yra senas, nenaudojamas sodybos namas. Šiuo metu sklype erdvės yra pakankamai nedaug, tačiau planuojama seną namą nugriauti ir taip susikurti daugiau erdvės, nes senasis namas yra neapšiltintas, šaltas ir nėra jame jauku gyventi. Klientei norėjosi kokybiško, šiuolaikiško, jaukaus namelio, kuriame būtų gera gyventi ir būtų galima įsirengti jį taip kaip svajojo.

Registruokitės gyvai konsultacijai, namelių apžiūrai pas mus statybos aikštelėje Kaune! www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965