Klientai planuoja namelį naudoti gyvenimui visus metus, namelis be įrengimo, tad tuo rūpinsis patys šeimininkai. Klientui pageidaujant, mes siūlome dalinę namų apdailą.

Namelio vidaus erdvė apie 30m2. Klientai pasirinko namelį aukštomis lubomis, tad antresolė nebuvo įrengta, šį sprendimą visada priima klientas.

Kokie šio projekto išskirtinumai?

Namelio išorės apdailoje buvo panaudota Classic skarda šonuose, o priekyje ir gale neobliuotos pušies lentos, kurios impregnuotos ąžuolo spalva bei įrengta lietaus sistema. Namelio priekyje yra 20cm palangė, kuri moderniai įrėmina namelį.

Namelio išplanavimas

Namelis išplanuotas taip, kad jame būtų vietos erdviam miegamajam kambariui. Kadangi šis kambarys didelis, jame ir erdvi spinta neatims erdvės. EKO LONG namelyje taip pat išplanuotas didelis vonios kambarys, kuriame tilps visi būtiniausi įrengimai – dušo kabina, wc, kriauklė su spintele ir veidrodžiu bei skalbimo mašina. Klientai planuoja didinti apšiltinimo sluoksnį, nes jame gyvens ir šaltuoju sezonu. Namelyje įrengtas langas šone – 90cm pločio, tai įneša į namus daugiau dienos šviesos!

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteikiame profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt