Turime labai daug praktikos ir įgūdžių statant ne tik mobilius modulinius namelius, bet ir sandėliukus. Nors tai gali pasirodyti kaip ganėtinai paprasta užduotis, bet į šį darbą įeina daug svarbių punktų į kuriuos būtina atsižvelgti – pradedant kliento poreikių išsiaiškinimu ir įgyvendinimu, baigiant sandėliuko dizainu, kuris derinamas prie aplinkos.

Norime pristatyti dar vieną sėkmingai įgyvendintą projektą – pastatytą sandėliuką. Klientas pageidavo medinio sandėliuko su malkine, kurį nudažėme pilka spalva, taip priderinant jį kliento kiemo. Sandėliukas buvo pastatytas standartinių matmenų (3m x 2m), pasirinkta pilka spalva sandėliukui suteikė dar daugiau modernumo ir tvarkos atmosferą kieme. Klientas buvo patenkintas ne tik dėl rezultatų, bet taip pat dėl itin greito statybos termino. Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti dar vieno kliento svajonę!

Techniniai duomenys / Naudotos medžiagos:

  • Matmenys: 3m x 2m
  • Spalva: pilka
  • Medžio konstrukcija iš karkasinės C24 klasės medienos, dvigubas grindų karkasas su specialia atsparia drėgmei plokšte, skardinis stogas, vidus iškaltas OSB plokšte.

Norėtum sandėliuko ir savo kieme? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064775607 arba info@mmstatyba.lt