Pavasaris, tai metų laikas, kai pradedame intensyviau galvoti apie gražią, išpuoselėtą erdvę kieme, laisvalaikio praleidimo zonų įsirengimą. Pasidaro aktualūs terasų, stoginių, pavėsinių, sandėliukų montavimo darbai.

,,MM Statyba” darbuotojų komanda, atsakinga už sandėliukų statybą-montavimą pluša įsijuosusi ir gamina ne tik standartinius, kompaktiškus, pagal mūsų projektą siūlomus įsigyti sandėliukus, tačiau ir pagal klientų individualius projektus.

Mūsų siūlomas sandėliukas – kompaktiškas, išvaizdus ir pastatytas itin kokybiškomis medžiagomis. Statinys puikiai pritaikytas daiktams susidėti. Turi ažūrinę sienelę, kurią galima papuošti augalais. Specialiai įrengta vieta įrankiams, dviračiui ar kitiems daiktams pasikabinti susidėti.

  • Matmenys: 2 m x 3 m
  • Spalva: pilka
  • Plastikinės durys, medžio konstrukcija ir apdaila, skardinis stogas, vidus iškaltas OSB plokšte, grindys – specialia atsparia drėgmei plokšte.
  • Kaina su vietos paruošimu, mini pamatukais, pastatymu.

Jei ir Jums norisi tvarkingo kiemo, vietos sezoniniams daiktams susidėti, kviečiame susisiekti.

Dėl rezervacijos, įsigijimo ar išsamesnės informacijos skmbinkite 8 647 75 607 arba rašykite Facebook žinute. Pakonsultuosime, patarsime ir pastatysime jūsų norimą sandėliuką.