Norime Jums pristatyti išskirtinį projektą. Nors nuo seno žinoma, kad geležies sulfatas padeda medienai suteikti pilkšvai žalsvą atspalvį taip lyg pasendinant medieną, tačiau vis dar galima stebėtis, kaip ši tvirta mediena veikiama geležies sulfato keičia savo savybes.

Klientas rinkdamasis mediena terasai ir namo fasadui vienareikšmiškai pasirinko maumedžio medieną. Mediena pasižymi ypatingu tvirtumu, todėl dažnai pasirenkama kavinių, sodybų terasų montavimui. Todėl klientas rinkdamasis medieną buvo garantuotas, kad tikrai pasirinkimas bus geras. Dar vienas svarbus aspektas, tai vientisumo, estetikos išlaikymas, sukūrimas įrengiant terasą bei atliekant namo fasado apdailą. Todėl maumedis įgijo dar vieną pranašumą, nes būtent šią medieną galima sendinti panaudojant cheminę medžiagą ir išskirtinį eksterjerą turėti iškart, o nelaukiant kada terasa praras spalvą natūraliai. Maumedžio mediena veikiama geležies sulfato papilkėja ir įgauna pilkai žalsvą spalvą, todėl atrodo tikrai gražiai ir išskirtinai.

Maumedis yra kietmedis, todėl  atsparus aplinkos veiksniams, lietui taip pat. Tad ir alyvą, kuri reikalinga terasos impregnavimui ir priežiūrai, maumedis pasisavina ir geria į save labai sunkiai, todėl patartina su maumedžio mediena nedaryti nieko, palikti medieną natūralią arba ištepti sėmenų aliejumi, kuris padės apsaugoti nuo skilimo, trūkinėjimo, pagyvins medienos spalvą. Medienai nieko nedarant, paliekant ją natūralią, su laiku ji pradės keisti spalvą, pilkėti. Tačiau jos techninės savybės nekis ilgai, ji išliks tvirta ir atspari.  Kitas variantas – maumedžio medieną  galima dengti specialia chemine medžiaga  vadinama ,,žaliasis akmenėlis“ (geležies sulfatas), kurią galima nusipirkti sodo-daržo parduotuvėse. Klientas būtent šį variantą ir pasirinko. Ši chemija medieną tarsi nudegina.

Naudotos medžiagos terasai:
1. Betonuojami poliai.
2. Dvigubas C24 klasės medienos karkasas.
4. Maumedžio medienos terasinės lentos.
5. Medsraigčiai (tvirtinimas iš viršaus).
6. ,,Žaliasis akmenėlis“ (geležies sulfatas).

Jeigu ir Jūs norite įsirengti terasą, kuri pateisins visus Jūsų lūkesčus, kviečiame susisiekti su ,,MM Statyba“ komanda! www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965