Kodėl reikia impregnuoti terasas po žiemos?

Po ilgų ir atšiaurių žiemos mėnesių jūsų medinei terasai dažnai reikia skirti papildomo dėmesio, kad būtų atkurtas jos grožis ir užtikrintas ilgaamžiškumas. Medinių terasų alyvavimas yra labai svarbus žingsnis, kuris gali turėti didelės įtakos medienos ilgaamžiškumui, išvaizdai ir atsparumui gamtos veiksniams.

Pagrindiniai terasos impregnavimo (alyvavimo) privalumai

Neapsaugota mediena dėl UV spindulių ir oro sąlygų poveikio gali natūraliai pilkėti. Impregnavimas alyva ne tik padidina medienos estetinį patrauklumą, nes išlaiko jos natūralią spalvą, bet ir pasižymi antipelėsinėmis ir antigrybelinėmis savybėmis, kurios apsaugo terasą nuo galimų pažeidimų. Viena iš didžiausių grėsmių medinėms terasoms yra drėgmės absorbcija, kuri gali sukelti puvimą ir irimą. Alyva suformuoja apsauginį barjerą, kuris drėgnais žiemos mėnesiais sumažina drėgmės absorbciją, o vasarą neleidžia medienai džiūti ir skilinėti. Medienos ilgaamžiškumą didina nuo pelėsio ir grybelio apsaugantys elementai, taip pat apsaugoma nuo puvimo, todėl pailgėja jūsų terasos tarnavimo laikas.

Norėtum modulinio namelio, terasos ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

    Turite klausimų? Susisiekite