Dažnai architektai projektuodami namus ar patys namų šeimininkai terasai vietą numato pietinėje namų pusėje. Tačiau dažnu atveju, toks sprendimas lieka ne tik, kad nepasiteisinęs, bet ir įgalina ieškoti alternatyvų kaip ištaisyti susidariusią padėdį. Jeigu planuojate įsirengti terasą, patariame rinktis tokią vietą, kuri būtų pakankamai apšviesta, tačiau saulė nepliekstų tieisiai į akis. KODĖL PIETINĖ PUSĖ NĖRA GERIAUSIAS PASIRINKIMAS?

Visų pirma, įsirengdami terasą norime turėti maksimalų komfortą ir naudotis ja bet kuriuo metu, negalvoti apie papildomas priemones, tokias kaip lauko skėtis ar stoginė.

Veikiama tiesioginių saulės spindulių terasa greičiau praranda pirminę išvaizdą. Galvojate, kad vaduo, drėgmė kenkia labiau? Klystate. 

Taip pat ant įkaitusios terasos sunkiai galima vaikščioti basomis kojomis. 

 Įsirengus stoginę, situacija pagerėtų, tačiau terasa stirtingose vietose gautų daugiau ar mažiau saulės, tad spalva terasos kistų neviedodai. 

Jei neturite pasirinimo ir terasą reikės įrenginėti pietinėje pusėje, tada patariame terasą daryti ilgesnę, kad galėtumėte susikurti skirtingas erdves (su stogine ir be stoginės).

Primename, jog teikiame NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ terasų, stoginių montavimo, renovacijos klausimais.
☎️8 683 58 960 📩 info@mmstatyba.lt

    Turite klausimų? Susisiekite