Nameliai sparčiai populiarėja ne tik dėl savo mobilumo, jie taip pat pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu (yra žymiai pigesni už įprastus namus ar butus), jiems nereikalingi statybos leidimai, o kataloge apstu pasirinkimų. Visgi, išsirinkti iš tokio plataus asortimento gali būti keblu, tad šiandien  pristatysime keletą namelių ir aptarsime jų išskirtines savybes.

MINIS

Apie 21 m2 mobilus modulinis namelis yra puikaus dydžio tiems, kas ieško mažo ir patogaus namelio.

MAXIS

Namelio kvadratūra su antresolėmis apie 50 m2, tai yra vienas populiariausių namelių pasirinkimų dėl savo erdvumo ir stilingo dizaino.

BUSINESS

Apie 22 m2 mobilus modulinis namelis puikiai tinka gyventi visus metus, apsistoti sodyboje, ofisui ar nuomai – viskas priklauso nuo kliento norų ir fantazijos.

EKO

Šiuo metu pats populiariausias ir ekonomiškiausias namelis, kurio plotas su antresolėms apie 29 m2. Skandinaviško stiliaus namelis yra jaukus, jame užtektinai vietos susikurti patogius namus.

HOME

Šis namelis dvelkia jaukių namų dvasią, tad pavadinimas tai puikiai atspindi. Namelio kvadratūra apie 48 m2, tad tai yra vienas didžiausių mūsų siūlomų namelių.

Kiekvienas mobilus namelis gali būti pritaikytas pagal poreikius, tad jeigu turite idėją, pasistengsime ją paversti realybe!

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

    Turite klausimų? Susisiekite