Mobilūs moduliniai namai yra naudojami dėl skirtingų priežasčių ir tikslų, Juose galima gyventi, įsirengti pirtelę, ofisą, svečių namus ar vasarnami. Egzistuoja dar daug kitų variantų, kurie gali būti labai įvairūs ir originalūs. Šios savaitės straipsnyje aptarsime kokius namelius rinktis norintiems įsirengti vasarnamį už prieinamą kainą.

Mobilus modulinis namelis MINIS

Mobilus modulinis namelis MINIS yra apie 21 m2 vidaus ploto, tad jame užteks vietos įsirengti visas svarbiausias erdves – miegamojo kambarį, virtuvėlę su svetaine ir vonios kambarį. Namelis idealus variantas vasarnamiui, susiplanavus vidaus erdvę galima susikurti Išties jaukų kampelį!

Mobilus modulinis namelis MIDIS

Mobilus modulinis namelis MIDIS yra pakankamai mažas, apie 21 m2 ploto, bet suplanavus erdvę jame telpa viskas, ko reikia! Jeigu yra poreikis, namelį galima suprojektuoti su dviem atskiromis erdvėmis – vonios kambariu ir atvira zona. Toks pasirinkimas labai populiarus renkantis vasarnamį, nes sutaupoma daug vietos ir išsaugomas erdvės pojūtis.

Mobilus modulinis namelis EKO

Mobilus modulinis namelis EKO yra apie 24 m2. Tai bene pats populiariausias iš visų mūsų siūlomų modelių. Už ganėtinai žemą kainą šiame namelyje galima susikurti jaukius, patogius ir stilingus vasaros namus!

Norėtumėte mobilaus modulinio namelio ar turite daugiau neatsakytų klausimų? Pabendraukime! Suteiksime profesionalią konsultaciją. Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

    Turite klausimų? Susisiekite