,,MM Statyba“ komanda gamina ir parduoda mobilius namelius su pilna išorės apdaila, su apšiltinimu ir karkasinėmis pertvaromis pagal pasirinkto projekto vidaus išplanavimą, be vidaus apdailos. Klientui pageidaujant, galima atlikti dalinę vidaus apdailą. Namelio standartą sudaro: namelio fasado apdaila juodos spalvos classic skarda ir termo mediena, juodos spalvos aliuminio profilio atsidarantys langai, durys dešinėje namelio pusėje atsidarančios į lauko pusę, namelis iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis, namelyje padarytos pertvaros pagal pasirinktą vidaus išplanavimą.

Kiekvienas mobilaus namelio pakeitimas yra asmeniškai derinamas su klientu ir atsižvelgiama į jo poreikius. Tačiau, taip pat visada atsižvelgiame į namelio konstrukciją, stilistiką, kad mūsų gaminami nameliai po atliktų pakeitimų, vis tiek išliktų atpažįstami ir nenukentėtų jų dizainas. Mes negalime kardinaliai pakeisti namelio išorės ar vidaus.

  • Galima rinktis individualų (pagal Jūsų nurodytus išmatavimus) vidaus išplanavimą karkasinėmis pertvaromis.
  • Galime pasiūlyti papildomas paslaugas pagal Jūsų poreikius, pavyzdžiui santechnikos, elektros išvedžiojimą, polių montavimą, vidaus apdailos darbus ir t.t.
  • Galima rinktis norimą namelio apšiltinimo variantą, pavyzdžiui, poliuretano putos, vata, polistirolas ar kt.
  • Galima keisti langų, durų skaičių bei dydį ir jų vietos poziciją.

Norėtumėte sužinoti daugiau? Susisiekite www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965

    Turite klausimų? Susisiekite