NORIME JUMS PATVIRTINTI, KAD MŪSŲ MOBILIEJI NAMELIAI YRA PUIKIAI PRITAIKYTIJUOSE GYVENTI IR ŠALTUOJU SEZONU.

Mobilių namelių šiltinimui naudojamos poliuretano putos, kurios užtikrina gerą izoliaciją, šiluminę varžą, lyginant su vata, bei sutvirtina visą namelio karkasą. Nameliuose taip pat sumontuoti aliuminio profilio langai, kurie pasižymi puikia šilumos izoliacija ir atitinka visus aukščiausius energetinius reikalavimus. Todėl puikiai išsaugos šilumą Jūsų pasirinktame namelyje.

Mobilieji nameliai yra puikus pasirinkimas, norint praleisti laiką sodyboje, prie ežero ar nuolatiniam gyvenimui. Pastebėjus vis dažnesnį norą pasirinkti mobilų namelį gyvenimui ištisus metus, mes norime suteikti galimybę kuo efektyviau sumažinti šildymo kaštus.

Bendradarbiaujant su klientais ir atsižvelgiant į jų pageidavimus, poreikį „MM Statyba“ komanda pasiruošus pateikti ir apgalvoti papildomus šiltinimo sprendimus, tokius kaip: padidinti langų paketų skaičių, pasirūpinti papildomomis izoliacinėmis medžiagomis, padidinti karkaso ir apšiltinimo sluoksnio storį. Jeigu kliento netenkina parinkta apšiltinimo medžiaga visada yra galimybė ją keisti. Esame lanktūs ir atsižvelgiame į klientų pageidavimus.

Norėtumėte sužinoti daugiau? Susisiekite www.mmstatyba.lt I info@mmstatyba.lt I 8 645 50 965

    Turite klausimų? Susisiekite