Sandėliukas yra nepakeičiama erdvė, kurioje labai patogu laikyti ne kasdien naudojamus daiktus, įrangą ar tiesiog atskirą erdvę sandėliavimui. Savo klientams siūlome įvairiausių rūšių sandėliukus, kurie gali būti montuojami kaip atskiri pastatai arba prijungiami prie jau esamo pastato.

Galima rinktis iš standartinio modelio, sandėliuko su papildoma terasa ir/ar malkine, stogine su integruotu sandėliuku. Taip pat galime sumontuoti dviejų dalių sandėliuką su uždara ir atvira erdve, pritaikyti įstiklinimo sprendimus. Siūlomas ir modernus variantas – mini ofisas, kuriame galima numatyti darbo erdvę. Sandėliukui statyti ypatingos vietos paruošimo nereikia, jį galima pastatyti ant pačios įvairiausios dangos.

Mūsų standartinis sandėliukas

Tai kompaktiškas, dailus ir pastatytas itin kokybiškomis medžiagomis, puikiai pritaikytas daiktams susidėti. Turi ažūrinę sienelę, kurią galima papuošti augalais. Specialiai įrengta vieta įrankiams, dviračiui ar kitiems daiktams pakabinti ir susidėti.

  • Matmenys: 2x3m
  • Spalva: Pilka
  • Medinės arba plastikinės durys, medžio konstrukcija ir apdaila, skardinis stogas, vidus Iškaltas OSB plokšte, o grindys – specialia atsparia drėgmei plokšte.

Norėtum modulinio namelio ar turi klausimų? Pabendraukime! Kviečiame kreiptis +37064550965 arba info@mmstatyba.lt

    Turite klausimų? Susisiekite