Mobilūs nameliai. Dažniausiai užduodami klausimai

Pamirškite ilgai trunkančias ir brangias statybas, patikimų specialistų paieškas. „MM Statyba“ komanda stato namelius, kurie neabejotinai pateisins jūsų lūkesčius. O svarbiausia, kad įgyvendindami savo svajonę, galėsite pasirinkti labiausiai tinkantį namelio vidaus išplanavimą, o vidų įsirengti pagal save.

Atsižvelgdami į klientų poreikius, statome kompaktiškus apie 21 m2 MINI, apie 25 m2 MIDI ir apie 50 m2 MAXI karkasinius mobilius namelius. Nameliai statomi pritaikant šiuolaikiškas technologijas, sprendimus ir medžiagas, atrodo itin moderniai.

Dažniausiai užduodami klausimai – Q&A

Kur galėčiau apžiūrėti statomus namelius?

Mūsų statomus namelius kviečiame apžiūrėti statybos aikštelėje Garliavoje, Kaune (GPS koordinatės pateiktos ,,Google Maps“, į paieškos lauką įvedus ,,MM Statyba“, tikslios koordinatės 54°49’49.7″N 23°54’48.4″E). Namelius apžiūrėti galite bet kada jums patogiu metu, teritorija atvira, nameliai taip pat, darbo valandų nėra. Statybos aikštelėje atsakingų darbuotojų nebūna. Visi klausimai, atsakymai, pasiūlymo derinimas, namelio įsigijimas yra derinamas telefonu 8 645 50 965 ir el. paštu info@mmstatyba.lt

Per kiek laiko pagaminate namelį?

Namelio užsakymas įvykdomas per 3 mėnesius nuo užsakymo patvirtinimo, sutarties
pasirašymo ir avanso pervedimo.

Kokios mokėjimo sąlygos?

Avansinis mokėjimas yra 2 500 Eur – MINIS, MIDIS arba 5 000 Eur – MAXIS. Maždaug po 2 mėnesių (kai sudedami langai) – pervedama 60 proc. likusios sumos. Paskutinis mokėjimas – 40 proc. likusios sumos yra sumokamas atlikus darbus.

Kaip vykdomas namelio transportavimas?

Nameliai pastatomi mūsų statybos aikštelėje ir transportuojami į jūsų sklypą. Transportavimo paslaugą samdote jūs. Rekomenduojame transporto įmonę, su kuria bendradarbiaujame. Tokiu atveju namelis pakraunamas, transportuojamas ir iškraunamas specialia mašina, kuri turi fiskarą – manipuliatorių, ant jūsų pasiruošto pagrindo. Transportavimo kaštai priklauso nuo namelio dydžio ir atstumo nuo Kauno. MAXIS namelio transportavimo, pastatymo ir sujungimo kaštai įskaičiuoti į namelio kainą.

Ar namelis pilnai įrengtas?

Ne. Standartas – neįrengtas namelis. Mes parduodame statinį su pilna išorės apdaila, vidaus
apšiltinimu ir karkasinėmis pertvaromis pagal jūsų pasirinktą variantą. Jei dalinę apdailą
atliekame mes (elektros instaliacijos paruošimas, laidų išvedžiojimas, santechnikos
vamzdžių išvedžiojimas, apdaila OSB, gipso plokšte ar medinėmis dailylentėmis), kaina būtų:
MINIS – apie 4 700 Eur + PVM
MIDIS – apie 4 600 Eur + PVM
MAXIS – 10 000 Eur + PVM

Kaip užsisakyti namelį, kokiu būdu vykdomas pirkimas?

  1. Į visus klausimus apie mobilius namelius jums atsakysime tel. 8 645 50 965 ir el. paštu info@mmstatyba.lt
  2. Aptarus užsakymą, jums atsiųsime komercinį pasiūlymą – užsakymo lapą, kuriame bus pateikiamos užsakomo namelio išorės ir vidaus vizualizacijos, brėžiniai, techninė specifikacija su kainomis, apmokėjimo sąlygos ir papildomi aspektai konkrečiai jūsų užsakymui.
  3. Suderinus pasiūlymą ir patvirtinus jį el. paštu, jums bus atsiunčiama užsakymo sutartis ir sąskaita faktūra, pagal kurią bus atliekami visi numatyti mokėjimai pagal grafiką.
  4. Atlikus avansinį mokėjimą pagal sąskaitą faktūrą (MINIS/MIDIS – 2 500 Eur; MAXIS – 5 000 Eur), pradedamas užsakymo vykdymas – namelio statyba. Užsakymo įvykdymo terminas apie 3 mėn.

Kviečiame apie namelius sužinoti daugiau

NAMELIŲ KATALOGE https://bit.ly/3tBvSQ3