Individualių Namų Statyba

Nuo 2008m. Įmonė „MM Statyba“ sukaupė didžiulę patirtį individualių namų statybos ir renovacijos srityje. Mums svarbi mūsų atliekamų darbų kokybė, tad visus atliekamus darbus kontroliuoja atestuoti statybos inžinieriai, turintys didelę patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Jeigu turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis, visada patarsime, padėsime.

Namų statyba – ką turėtumėte žinoti?

Namo statybos ar renovacijos procesą pradedame nuo pasiruošimo – išvalome ir išlyginame teritoriją, ją paruošiame taip, kad netrukdytų seni pastatai, neišrauti kelmai ar sumesti akmenys. Taip pat nepamirštame apsaugoti medžių bei kitų objektų nuo sužalojimo ar sugadinimo – naudojame įvairias apsaugines tvoreles, tinklus, brezentą.

Nuo statybos aikštelės paviršiaus pašalinamas augalinis sluoksnis (apie 20-30cm), kuris sandėliuojamas nuošalioje statybvietės vietoje iki namo statybos pabaigos.

Baigus pasiruošimo darbus būtina atlikti geodezinius žymėjimus. Sklypo ribas pažymime stulpeliais, o brėžinyje nurodytais atstumais nuo sklypo ribų pažymimos pagrindinės statomo namo ašys. Žymėjimo metu būtina pakartotinai patikrinti ar pastato kampus jungiančios įstrižainės yra vienodo ilgio ir ar atstumai atitinka brėžinyje nurodytus atstumus.

Pamatų įrengimas yra viena iš svarbiausių namo statybos dalių. Individualių namų statybai dažniausiai parenkami juostiniai arba gręžtiniai pamatai, tačiau neretai pasirenkami ir poliniai pamatai. Juostiniai pamatai įrengiami po atskiromis pastato kolonomis, o pamato tvirtumui užtikrinti montuojama pamatų plokštė ant kurios dedami blokeliai. Tokius pamatus rekomenduojame namams, po kuriais bus įrengiamas rūsys. Dažniausiai gręžtiniai pamatai įrengiami molingose vietovėse, tačiau juos galima įrengti ir kitokio grunto vietose. Rengiant tokio tipo pamatus, grunte gręžiamos duobės, kurios vėliau užbetonuojamos. Dėl savo patvarumo ir greito įrengimo laiko, ši pamatų rūšis rekomenduojama individualiems, ypač karkasiniams namams.

Mūsų komanda siūlo ne tik kokybiškai, bet ir greitai įrengti pamatus Jūsų namui. Susisiekite šiandien – pažadame rasti geriausią sprendimą Jums.

Inžinerinių tinklų įrengimas –  sudėtingas procesas, tad siūlome šiuos rūpesčius patikėti mums. Galime įrengti nuotėkų sistemą su nuotėkų valymo įrenginiais arba išgrėbiamąja duobe, taip pat padaryti ir pajungti elektros įvadą. Turime puikių partnerių, kurie padės išgręžti vandens gręžinį, įrengti vandens įvadą į namą bei drenažo sistemą sklype.

Statant namą neišvengiami mūro darbai. Džiaugiamės galėdami dirbti su brigada, turinčia ilgametę patirtį mūrijant nešančiąsias ir pertvarų sienas iš keraminių ar silikatinių plytų, įvairių tipų blokelių (keramzitbetonio, keraminių, akytbetonio ir kt.). Taip pat galime atlikti kaminų bei židinių mūrijimo darbus.

Kaip neteisingai įrengti pamatai gali lemti nesėkmingą viso namo statybą, taip neteisingai įrengtas stogas gali sugadinti visus prieš tai atliktus statybos darbus. Namo stogas apsaugo nuo drėgmės, karščio, šalčio, taip pat yra svarbi eksterjero detalė. Projektuojant namą labai svarbu ne tik atidžiai pasirinkti stogo dangą ir tipą, bet ir surasti profesionalius stogdengius, kurie gali pasiūlyti kokybišką ir patikimą stogo dengimo bei jo konstrukcijos montavimo paslaugą.  „MM Statyba“ turi ilgametę patirtį stogų dengimo, įrengimo bei remonto srityje – esame užtikrinti profesionaliu savo komandos darbu!

Fasadų šiltinimo ir apdailos darbai atliekami ypač kruopščiai, juk fasadas yra pagrindinė namo eksterjero detalė, kuri lemia viso namo išvaizdą ir stilių. Fasadas atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir apsauginę – saugo nuo drėgmės, šilumos, šalčio bei triukšmo. Mūsų įmonė gali apšiltinti Jūsų namo fasadą polistireno, neoporo, akmens ar mineralinės vatos plokštėmis, termoputomis. Apdaila gali būti atliekama naudojant dekoratyvines apdailos plytas, dekoratyvinį tinką, medžio ar vinilo (plastiko) dailylentes ar plokštes, aliuminio ar spalvotos skardos lapus. Kantriai Jus išklausysime ir padėsime Jums apsispręsti.

Individualių Namų Statyba

Namo statybos darbams pasibaigus sutvarkome aplinką, surenkame statybinių medžiagų likučius, šiukšles, išmontuojame ir išvežame laikinas buitines patalpas, sandėlius, aptvėrimus ir kitus nebereikalingus statinius. Jei pageidausite, įrengsime drenažo sistemą, automatizuotą ar paprastą teritorijos laistymo-drėkinimo sistemą. Taip pat galime įrengti takelius, privažiavimus, poilsio aikšteles bei terasas. Sumontuosime bortus, išklosime trinkeles, plyteles ar kitas Jūsų pasirinktas medžiagas. Išlyginsime augalinį sluoksnį, pageidaujant atvešime juodžemio, pasėsime veją, dekoratyvinius augalus. Pageidaujant, galime įrengti tvorą, vartelius, įvažiavimo vartus, taip pat poilsio zoną – pavėsinę, pirtelę, vaikų žaidimo zoną.

Namo statyba gali būti daug nervų ir kantrybės reikalaujanti veikla, tad palikite šiuos rūpesčius mums, mes su malonumu atliksime visus Jūsų pageidaujamus darbus! Pasikalbėkime dabar.